portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Ciemna strona atala
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ciemna strona atala

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
All-me 
   

Bywalec


Wiek: 114
Dołączył: Sob Sie 18, 2012 22:36
Posty: 45
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 11:06    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

sasiadNP2 napisał:
pasem zieleni, który odziela osiedla NPI i NPII ma być poprowadzona droga nad torami kolejowymi oraz nad C.H. Retkinia - czyli tzw. przedłużenie retkińskiej lub jak kto woli Maczki ?
Na takim wąskim pasie ulica..o matko!!!
arciek 
   

Stały bywalec


Wiek: 64
Dołączył: Śro Paź 31, 2012 18:58
Posty: 85
Skąd: NP

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 16:54    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

W tym miejscu jest planowana kolej z lotniska na dworzec Łódź Kaliska.
witek_1980 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lut 17, 2013 22:56
Posty: 58
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 23:03    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

Raczej mało prawdopodobne, żeby kolej poszła tym pasem. Zgłębiałem ten temat niedawno i nie znalazłem nigdzie potwierdzenia takiej tezy. W planach które istnieją jest poprowadzona daleko za ulicą Plocka.
To jest zgadywanie, czy masz sąsiedzie jakieś dokładniejsze informacje?
arciek 
   

Stały bywalec


Wiek: 64
Dołączył: Śro Paź 31, 2012 18:58
Posty: 85
Skąd: NP

PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 9:19    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

To są w miarę świeże informację. Linia szynobusu z Lublinka jest cały czas w planach.
http://www.lka.lodzkie.pl/index.php/projekt-7-3-19-budowa-systemu-lka-etap-1/projekty-komplementarne
Cedrix 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Paź 11, 2012 8:37
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 17:38    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

arciek napisał:
To są w miarę świeże informację. Linia szynobusu z Lublinka jest cały czas w planach.
http://www.lka.lodzkie.pl/index.php/projekt-7-3-19-budowa-systemu-lka-etap-1/projekty-komplementarne


Nie jest napisane, którędy będzie przebiegać linia kolejowa czy szynobus. W planach na stronie UMŁ jest zaplanowana daleko poza osiedlami Nowe Polesie
KrzysztoW3 
   

Bywalec


Wiek: 62
Dołączył: Pon Lut 25, 2013 13:07
Posty: 40
Skąd: łódź

PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 19:08    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

Podobno na IV ma byc 225 mieszkań... nie wiem jak mozna puścic tyle samochodów przez osiedle, na które wjazdu broni brama bo miało być strzezone ogrodzone itp... żenada!!!!!


Ale plusem jest nowy sklep na osiedlu ze spinkami do włosów... Smile jeszcze tylko rajstopy i podpaski i raj na ziemi dla kobitek
Autochthon 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Lut 21, 2013 20:16
Posty: 50
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 20:56    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

Hahaha, no sklep jest dobry. Pierwszy lokal trafiony w dziesiatke na osiedlu polozonym z dala od sklepow Very Happy
olena_ma 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Mar 06, 2013 20:01
Posty: 4
Skąd: lodz

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 23:33    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

Gorzej, to jest hurtownia i póki co się rozkręca, jak ruszy pełną parą to dopiero będzie jazda. Zładunek. Rozładunek. No i nigdy nie wiadomo czy włściciel nie poszerzy asortymentu. I nie wierze, ze "w trosce o nas" nie sprzedali lokalu na pizzerie. Bzdura. Zwłasza, że lokale tu nie cieszą się wogóle zainteresowaniem.

Przez wjazd na III - IV parking rzeczywiście się zmniejszył. NP I ma jeszcze kawałek falistej, choc z tego co słyszałam, osiedle Młodych chce się odgrodzić, bo maja dość naszych aut, i dla nich miejsc brakuje.

Zagranie Atala z kandydatami na członków zarządu, którzy ich skrytykowali na zebraniu (Pan Jacek), lub podali jakieś rozwiązania (Pan Stanisław) pokazjue, że dobrze nie będzie. Póki oni maja większość udziałów, nic nie mamy do powiedzenia.
arciek 
   

Stały bywalec


Wiek: 64
Dołączył: Śro Paź 31, 2012 18:58
Posty: 85
Skąd: NP

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 20:04    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

A czy znak zakaz zatrzymywania i postoju co został postawiony przed wjazdem na osiedle jest egzekwowany tzn. czy ktoś dostał już jakiś mandat za parkowanie tam ?
martynique82 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Sob Wrz 29, 2012 17:14
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Mar 20, 2013 20:28    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

olena_ma napisał:
Gorzej, to jest hurtownia i póki co się rozkręca, jak ruszy pełną parą to dopiero będzie jazda. Zładunek. Rozładunek. No i nigdy nie wiadomo czy włściciel nie poszerzy asortymentu. I nie wierze, ze "w trosce o nas" nie sprzedali lokalu na pizzerie. Bzdura. Zwłasza, że lokale tu nie cieszą się wogóle zainteresowaniem.

Przez wjazd na III - IV parking rzeczywiście się zmniejszył. NP I ma jeszcze kawałek falistej, choc z tego co słyszałam, osiedle Młodych chce się odgrodzić, bo maja dość naszych aut, i dla nich miejsc brakuje.

Zagranie Atala z kandydatami na członków zarządu, którzy ich skrytykowali na zebraniu (Pan Jacek), lub podali jakieś rozwiązania (Pan Stanisław) pokazjue, że dobrze nie będzie. Póki oni maja większość udziałów, nic nie mamy do powiedzenia.



Popieram. Pan Jacek interesuje się osiedlem i widać, że mógłby prężnie działać. Uważam, że tą kwestię należałoby poruszyć na kolejnym zebraniu. Nie wierzyłam, jak przeczytałam, że uchwałę o wyborze Pana Jacka uznano za odrzuconą ( z winy Atala). Nieładnie. Ale będąc na spotkaniu wspólnoty widziałam, że mamy fajnych ludzi w sąsiedztwie, więc mam nadzieję,że kolejne spotkanie nie pójdzie już po myśli Atala...
KrzysztoW3 
   

Bywalec


Wiek: 62
Dołączył: Pon Lut 25, 2013 13:07
Posty: 40
Skąd: łódź

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 16:01    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

Jak to?!!!! To p. Jacek nie jest w zarządzie wspólnoty???? !!! I to przez tego durnego developera??????
Autochthon 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Lut 21, 2013 20:16
Posty: 50
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 17:20    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

Niestety wygląda na to, że dopóki większość mieszkań jest w posiadaniu atala (nie wszyscy mieszkańcy mają akty własności) dopóty to developer będzie decydował o naszym losie.

Na jedynce też mieli ten problem. Atal np. bardzo długo blokował wprowadzenie funduszu remontowego, żeby nie płacić na rzecz osiedla, które suma summarum zamierzali przecież sprzedać.

Podejrzewam niestety, że jeszcze przez jakiś czas nie będziemy mieli prawa głosu. Dobrze chociaż, że ludzie planujący zakup nowego mieszkania będą mogli zobaczyć co się tu dzieje i dokonać trzeźwego osądu sytuacji.
karolina99 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sie 09, 2015 12:59
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 13:03    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

Witam serdecznie,

wątek od dłuższego czasu nie używany, ale może ktoś tutaj jeszcze zajrzy Smile

Jestem zainteresowana kupnem mieszkanie na osiedlu NPI lub NPII. Preferowane mieszkania 3 pokojowe z tarasem lub ogródkiem.

Jeśli ktoś słyszał lub ma takie mieszkanie do sprzedania bardzo proszę o kontakt: karolka2143@wp.pl

Pozdrawiam,
Karolina.
Przenek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 17, 2015 14:39
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lut 17, 2016 10:43    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

kochani sąsiedzi chyba czas odświeżyć wątekSmile jakieś nowe uwagi? cenne rady?
black_magic 
   

Stały bywalec


Wiek: 114
Dołączył: Czw Kwi 23, 2015 16:08
Posty: 89
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 16:06    Temat postu: Re: Ciemna strona atala

kochany.... na sile szukasz ciemnej strony atala? Pogadaj z uzySZKODNIKiem o nicku sochers
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama