portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Naprawa AGD
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Naprawa AGD

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
miki789 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Pią Gru 04, 2015 15:26
Posty: 560
Skąd: warszawa

PostWysłany: Śro Paź 21, 2020 14:19    Temat postu: Naprawa AGD

Jeśli ktoś z Was ma jakiegoś sprawdzonego mechanika, który zajmuje się sprzętem AGD to dajcie namiar. Mam uszkodzoną już drugi tydzień mikrofalówkę i chyba czas to w końcu oddać do naprawy, tylko nie znam nikogo kto się ewentualnie tym zajmuje, w ostatnich latach nie miałem potrzeby korzystać z takiej usługi więc jak macie sprawdzony serwis to dajcie znać.
Deptak77 
   

VIP


Wiek: 32
Dołączył: Pią Paź 11, 2019 15:40
Posty: 559
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 13:34    Temat postu: Re: Naprawa AGD

Ja jak mam problem z jakimś sprzętem typu RTV, to uderzam do serwisu Vitronic (naprawa-rtv.com.pl). Od lat korzystam z ich usług i nigdy nie ma problemów, zawsze z naprawą sobie sprawnie radzą, każdy sprzęt jest przez nich przygotowany do dalszej pracy. W sumie niezależnie od marki można z ich oferty skorzystać więc to też dość istotna kwestia jak chcesz zlecić naprawę.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama