portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » dostęp do tv naziemnej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

dostęp do tv naziemnej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
madziap 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Wto Wrz 11, 2018 15:59
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 21:48    Temat postu: dostęp do tv naziemnej

witam,

czy ktoś się może orientuje czy jest możliwość założenia lub podłączenia się do anteny do tv naziemnej? Czy są wogóle gdziekolwiek takie anteny na dachu, czy jest potrzebna zgoda na założenie/ podłączenie się?
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 13:53    Temat postu: Re: dostęp do tv naziemnej

ZTCW to nie ma takich anten, w sprawie założenia to z administracją musisz pogadać czy/jak to jest możliwe.

A zwykła domówka Ci nie wystarczy?
madziap 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Wto Wrz 11, 2018 15:59
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 19:50    Temat postu: Re: dostęp do tv naziemnej

może antena pokojowa by wystarczyła, ale nie wiem jak z sygnałem bo mieszkanie na parterze mamy, mam pewne wątpliwości...najprościej wziaść toye ale nie oglądamy dużo tv wiec nie chce się wiązać umowami...
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 10:02    Temat postu: Re: dostęp do tv naziemnej

Zawsze masz możliwość kupić zestaw antena + dekoder w jakimś markecie z możliwoscią oddania.

Jak sygnał będzie ok - zostaje, jak nie - oddajesz i bierzesz Toyę. Tylko musisz dobrze trzeba ustawić antenę - w kierunku EC2, bo o ile pamiętam tam jest nadajnik.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama