portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Blyski w nocy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Blyski w nocy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Magda68 
   

Nowy na forum


Wiek: 55
Dołączył: Czw Maj 03, 2018 21:49
Posty: 1
Skąd: Polesie

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 21:52    Temat postu: Blyski w nocy

Czy u was tez blyska sie w nocy bez burzy ? Od kilku dni w godzinach nocnych pojawiaja sie blyski jakby od zdjecia.
Co to.moze byc
M4ryJ4ne 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Pią Maj 26, 2017 11:12
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 23:21    Temat postu: Re: Blyski w nocy

Tez kiedyś widziałam, ale nie byłam w stanie sobie tego wyjaśnić, więc stwierdziłam, że przewidziało mi się 👽👽👽
gosc2000 
   

Bywalec


Wiek: 25
Dołączył: Pią Sty 12, 2018 15:25
Posty: 25
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 7:37    Temat postu: Re: Blyski w nocy

Wasz przypadek można wyjaśnić na kilka sposobów: 1. Obserwują was paparazzi i robią wam zdjęcia używając przy tym lampy błyskowej. 2. Najzwyczajniej było to UFO😱 3. Nie wykluczam też że mogą być to Chińczycy, którzy testują tajne urządzenia, które zainstalowali gdzieś w okolicach Lublina 😜😜😜 4. Moglii być to Ukraińcy z pod Czarnobyla 😜😜😜😜. Proszę o więcej szczegółów gdyż sprawa na pierwszy rzut oka jest bardzo poważna i może skończyć się grzybicą stóp, żylakami odbytu bądź bolesną kolką. Pozdrawiam
gruby_i_lysy 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lut 18, 2016 23:43
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 19:52    Temat postu: Re: Blyski w nocy

Panie gość2000, dostrzegam u Pana zacięcie kabaretowe. Gratuluję. Proszę nie zmarnować potencjału. Naprawdę! Poczucie humoru z najwyższej półki. Karol Strasburger mógłby Panu co najwyżej buty czyścić. Tak suchymi dowcipami stanowiłby Pan cenne wsparcie na terenach popowodziowych. Widzę, że znakomicie się Pan bawi. Sam żartuje, sam się z tego śmieje. Nominuję Pana do nagrody im. Tadeusza Drozdy. Proponuję rozpocząć pisanie cotygodniowych, żartobliwych felietonów na łamach tego forum. Musiałby Pan jedynie popracować nad ortografią, bo wciąż nie jest z tym najlepiej.
Pani Magda68 zwróciła się z nurtującą ją kwestią, a Pan to wyszydził pierwszorzędnie. Klasa!



karuzela.JPG

karuzela.JPG


Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama