portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Kocie kupy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kocie kupy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
bafflo 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Sob Gru 20, 2014 14:02
Posty: 60
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 10:57    Temat postu: Kocie kupy

Witam
Drodzy sąsiedzi był poruszany temat psich kup i wyprowadzania psów.Ja bym chciał poruszyć inną kwestie, a mianowicie kotów biegających po osiedlu. My nie mamy żadnego zwierzęcia w domu a w ogródku znajduję co jakiś czas kupy kocie, a skąd to wiem bo nie raz przeganiałem rudego kota ze swojego ogródka. Jak dla mnie to nie ma znaczenia czy kupa jest psia czy kocia, kupa to kupa. Chciałbym zwrócić się do właścicieli wszlekiej maści zwierząt żeby pilnowali swoich pupili, bo nie życzę sobie aby jakiekolwiek zwierzę biegało po moim ogródku. Jeśli bym chciał bawić się w sprzątanie kup z ogródka to sam bym kupił sobie zwierzaka. Poniżej fotki kup.



DSC_0663.JPG

DSC_0663.JPG





DSC_0662.JPG

DSC_0662.JPG


gosc2000 
   

Bywalec


Wiek: 25
Dołączył: Pią Sty 12, 2018 15:25
Posty: 25
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 15:27    Temat postu: Re: Kocie kupy

Współczuję. Musisz założyć wyższy płot, choć nie wiem czy pomoże, bo koty są sprytne. Nie raz widziałem jak wspinają się po płocie. A jeśli wiesz czyj to kot to poproś właściciela żeby ogrodził swój ogródek wysokim płotem, bo kotu nie wytłumaczysz, że ma nie wychodzić po za swój teren. A i poproś zarządcę o zabezpieczenie ogrodzenia zewnętrznego, bo przychodzą też koty i inne stworzonka z poza osiedla.
sonsiat 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 29, 2011 13:57
Posty: 143
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 14:56    Temat postu: Re: Kocie kupy

Nie da się zabezpieczyć ogródka przed kotami wolnożyjącymi. Zwłaszcza że dużo ich żyje w pozostałościach altanek między NP I a NP II. Jeżeli chcesz z tymi kupami powalczyć na dobre to pozostaje klatka żywołowna. Łapiesz kota i jak ma chip to kontakt z właścicielem i sprząta po swoim ulubieńcu a jak nie ma to adres Marmurowa.
gosc2000 
   

Bywalec


Wiek: 25
Dołączył: Pią Sty 12, 2018 15:25
Posty: 25
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 19:48    Temat postu: Re: Kocie kupy

Biedne koty. Jak można tak myśleć? Marmurowa to smutne miejsce i złe dla zwierząt. Zwierzęta nie chcą tam być nawet za miskę jedzenia.
sonsiat 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 29, 2011 13:57
Posty: 143
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 20:34    Temat postu: Re: Kocie kupy

Zawsze jak Ci szkoda możesz wziąć od bafflo złapanego sierściucha do domu i go przed Marmurową uratować.
gosc2000 
   

Bywalec


Wiek: 25
Dołączył: Pią Sty 12, 2018 15:25
Posty: 25
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 20:47    Temat postu: Re: Kocie kupy

Smutny musisz być. Nie lubisz zwierząt to straszne😥
sonsiat 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 29, 2011 13:57
Posty: 143
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 21:10    Temat postu: Re: Kocie kupy

Zwierzęta lubię. Nie lubię jak mi srają na trawniku.
gosc2000 
   

Bywalec


Wiek: 25
Dołączył: Pią Sty 12, 2018 15:25
Posty: 25
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 21:23    Temat postu: Re: Kocie kupy

Lubisz tak jak piszesz. Żenada! W domu też takiego języka używasz do żony i dzieci? Smutny jesteś
Polesnik 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Śro Maj 14, 2014 9:41
Posty: 55
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 11:46    Temat postu: Re: Kocie kupy

Jasne... ma stawiać wyższy płot bo sąsiadki kot mu sra w ogródku... co to za pomysł w ogóle?????

Panie Buffalo radzę udać się do sąsiadki z tej samej klatki
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama