portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Janusze parkowania w błotnym parkingu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Janusze parkowania w błotnym parkingu

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Przenek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 17, 2015 14:39
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 17:12    Temat postu: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Witam, mam nadzieje że jeszcze tu ktoś zagłada. Mam nadzieje ze właścicielka Hyundai czarnego widocznego na załączonym zdjęciu także tu bywa. Także kochana sąsiadko nie stawiaj w ten sposób więcej auta bo ciężko przejechać. Sposób w jaki teraz Pani auto jest postawione tez utrudnia wjazd innym. Ja rozumiem, że najważniejsza rzeczą dla Pani jest to, ze Pani zaparkuje ale tam pare aut tez chciałoby sie wcisnąć. Poza tym na wyjazd do przodu zostawiła Pani sobie tyle miejsca ze nikt inny tam nie stanie, a jak wszyscy widza potrzebuje Pani 3 metry aby wyjechać. I jeszcze jedna prośba, bliżej siateczki, na pewno wzbudzi to w sąsiadach sympatie a nie jak teraz złość i zażenowanie. Jeśli ktoś zna ta przeurocza sąsiadkę to proszę zwróćcie uwagę. PozdrawiamSmile


90BE80D0-5E62-4397-A188-FCE00EC84D97.jpeg

90BE80D0-5E62-4397-A188-FCE00EC84D97.jpeg


patrze.i.widze 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 29, 2015 20:53
Posty: 51
Skąd: Łódź-Polesie-Pienista

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 18:13    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

OOO, widzę, że parkowanie na miejscach dla gości się skończyło. Bo to tej pory to auto zajmowało tam miejsca.
Przenek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 17, 2015 14:39
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 18:20    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Czyli wszystko jasne, po złości forma uprzykrzenia innym życia. Tylko ze kiedyś ktoś nie wytrzyma, wykona telefon i auto dumnie odjedzie na lawecie.
patrze.i.widze 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 29, 2015 20:53
Posty: 51
Skąd: Łódź-Polesie-Pienista

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 18:29    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Ja wiem czy po złości.... to raczej "umiejętność" parkowania wychodzi i brak wyobraźni. Przecież na parkingu dla gości miejsca są wymalowane to łatwiej było trafić, a że przyszła kryska na matyska to kozaczki trzeba ubrudzić.
Przenek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 17, 2015 14:39
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 18:31    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Czyli wszystko jasne, po złości forma uprzykrzenia innym życia. Tylko ze kiedyś ktoś nie wytrzyma, wykona telefon i auto dumnie odjedzie na lawecie.
Przenek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 17, 2015 14:39
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lis 15, 2017 18:34    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Raczej brak tych umiejętności. Aż w szoku jestem jak pewne osoby wykazują sie brakiem wyobraźni. No ale cóż, kwestia co kto z domu wyniósł. A ewidentne z tych kozaczków wychodzi słomaWink
ReniferLopez 
   

Zaglądajacy


Wiek: 28
Dołączył: Nie Lis 06, 2016 10:46
Posty: 15
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 23:00    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Panie Przenku, a skąd Pan wie, że to akurat kobieta tak "zawodowo" zaparkowała samochód? Jeśli widział Pan tę Panią, to dziwię się, że osobiście nie zwrócił Pan Jej uwagi, tylko zwraca Pan ją tu -na osiedlowym forum.
Z jednej strony to dobrze, bo pusto tu ostatnio i nudno, a z drugiej czasem przydałaby się odrobina odwagi cywilnej.
Przenek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 17, 2015 14:39
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 13:31    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Panie renifer wiem ze to kobieta bo jakiś czas temu widziałem jak wysiadała z auta. Wtedy parkowała jeszcze w miarę rozsądnie wiec nie było konieczności rozmowy. Od czasu jak zaczęła tak parkować poprostu nie złożyło sie ze ją spotkałem, odwagi mam wystarczająco żeby zwrócić uwagę, temat tutaj był ostatecznością. Ale widze, ze poskutkowało. Auto o którym mowa parkowane jest w sposób nieutrudniający nikomu wjazdu i wyjazdu. Także dziękuje sąsiadce i myśle ze temat można zakończyć.
Przenek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 17, 2015 14:39
Posty: 49
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 15:31    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Cofam moje poprzednie słowa, sąsiadka znowu robi wszystkich w ch..... i parkuje na miejscu dla gości. Skoro szanujecie cwaniactwo to niech tak będzie.
Lucas83 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Gru 26, 2014 22:25
Posty: 22
Skąd: NP3B

PostWysłany: Śro Lis 22, 2017 10:23    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

to może na wesoło Smile


e5b9cfc77725ccec21c877654bd94253.jpg

e5b9cfc77725ccec21c877654bd94253.jpg


kamilawilkolek 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Czw Gru 14, 2017 11:34
Posty: 1
Skąd: łodz

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 11:17    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Niestety tak to jest w dzisiejszych czasach ze kazdy chce sie wycwanic
gosc2000 
   

Bywalec


Wiek: 25
Dołączył: Pią Sty 12, 2018 15:25
Posty: 25
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 17:48    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Witam!
Droga piękna, parking ładny i Janusze parkowania. Drodzy państwo parking nie jest dla 5 samochodów. Nowych miejsc parkingowych jest więcej wystarczy pomyśleć przy parkowaniu i ustawić samochody prostopadle do ogrodzenia po dwóch stronach. Stare nawyki schować do kieszeni bo błoto się skończyło.
patrze.i.widze 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 29, 2015 20:53
Posty: 51
Skąd: Łódź-Polesie-Pienista

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 20:21    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Dokładnie to samo miałem napisać Smile
Cały "placyk" został wysypany, także warto skorzystać z tej dodatkowej przestrzeni, a nie ustawiać auta jak było za czasów Mordoru.
Choć może dajmy niektórym kilka dni na oswojenie się i podrasowanie umiejętności parkowania Smile
Lilka123 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 12, 2018 14:02
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 14:10    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Proponuję również nie parkować pod siatką, ścieżka została utwardzona dla pieszych, dla aut jest parking. Sytuacja z wczoraj, szła dziewczyna z wózkiem, z przeciwka jechało auto, dziewczyna musiała zjechać wózkiem na teren nieutwardzony, bo tam gdzie iść powinna stoją auta. Wszystko fajnie, bo jest mróz, ale za chwilę będzie błoto.
gosc2000 
   

Bywalec


Wiek: 25
Dołączył: Pią Sty 12, 2018 15:25
Posty: 25
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 21:22    Temat postu: Re: Janusze parkowania w błotnym parkingu

Droga pani jeśli droga jest dla pieszych to jak dojechać samochodem na parking? Droga za osiedlem też zmusza do zejścia gdy jedzie auto i nie widzę tam utwardzenia.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama