portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Zmiana administratora
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zmiana administratora

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MichalEm 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sty 16, 2017 11:57
Posty: 4
Skąd: stąd

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 15:04    Temat postu: Zmiana administratora

Witam,
Ostatnimi czasy na NP2 pojawiają się głosy niezadowolenia w sprawach osiedlowych.

Mi osobiście czynsz podskoczył w ciągu trzech lat o prawie 100zł przy metrażu ~55m2.

Jakiś czas (chyba 2 lata) temu musiałem dopłacić za ogrzewanie prawie 500zł przez błąd administracji przy zamawianiu ilości ciepła. Po korekcji mam nadpłaty.

Huśtawka na placu zabaw została zdemontowana kilka tygodni temu w celu naprawy i do tej pory leży za tujami.

Miała powstać jakaś nowa infrastruktura za budka ochrony i cisza. Nic nie powstało, nic nie wiadomo.

Teraz wymiana liczników, które podobno wystarczy zalegalizować?

Może tylko mi się wydaje, że coś tu nie gra? To tylko moje subiektywne odczucia.

Z tego co wiem na NP1 po zmianie administratora opłaty spadły i ogólny poziom zadowolenia wzrósł, ale fajnie by było jakby ktoś to potwierdził.
hanibal 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Wrz 24, 2013 23:33
Posty: 17
Skąd: lodz

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 17:50    Temat postu: Re: Zmiana administratora

Zdecydowanie z tymi podwyżkami to jest gruba przesada i wypadało by coś z tym zrobić.
agnes87 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 12, 2013 9:56
Posty: 32
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 14:53    Temat postu: Re: Zmiana administratora

Z tego co widziałam koszty administracji na NP2 w 2017 zmalały w stosunku do ubiegłego roku. Podwyżka jest związana nie z administracją osiedla ale innymi kosztami. Wystarczy przeczytać plan gospodarczy na rok 2017 i wszystko będzie jasne. Co do zmiany administratora to temat na zebranie wspólnoty a nie na ogólnodostępne forum gdzie wszyscy mają dostęp. Proponuję więc stawić się na nastepne zebranie wpólnoty i tam poruszyć temat.
Kartia 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Paź 23, 2013 18:52
Posty: 3
Skąd: Łódź Nowe Polesie II

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 16:21    Temat postu: Re: Zmiana administratora

Mam pytanie do Państwa, którzy oddawali głosy przeciwko uchwałom - czy na portalu Progresline w strefie klienta jest zgodność z Państwa głosowaniem?
Cedrix 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Paź 11, 2012 8:37
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 8:34    Temat postu: Re: Zmiana administratora

Nie rozumiem ludzi, którzy głosowali przeciw uchwałom na NP2. Podniesiono ustawowo stawke minimalną wynagrodzenia i podwyżka była konieczna ze względu na utrzymanie ochrony na osiedlu. Głosowanie przeciwko uchwale było jednoznaczne z głosowaniem za likwidacją ochrony na osiedlu. Słyszałem już opinie o potrzebie likwidacji ochrony na NP2 i przyznam, że nie rozumiem tych sąsiadów. Kupuja mieszkanie na osiedlu z ochroną, z infrastrukturą zaprojektowaną do fizycznej ochrony osiedla, po czym dążą do jej zlikwidowania. Jak później zaczną się włamania, kradzieże, niszczenie własności wspólnoty będzie lament. Ochrona pełni funkcję przede wszystkim prewencyjną, jak na razie jej skuteczność wynosi 100%. Apel do sąsiadów, którzy głosowali przeciwko uchwałom: na przyszłość zastanówcie się 2 razy za czym lub przeciwko czemu faktycznie głusujecie.
rektor 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Sob Lis 19, 2011 9:20
Posty: 9
Skąd: łódz

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 20:03    Temat postu: Re: Zmiana administratora

Ta prewencja jest dość droga dlatego osiedla ograniczają czas pracy oghrony!
DamianNP2 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Czw Cze 20, 2013 13:30
Posty: 32
Skąd: NP 2

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 0:19    Temat postu: Re: Zmiana administratora

Ochrona niech zostanie w takiej formie jak dotychczas...
rektor 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Sob Lis 19, 2011 9:20
Posty: 9
Skąd: łódz

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 10:42    Temat postu: Re: Zmiana administratora

To.jest opinia osiedla czy ochrony?
MieszkaniecN2P 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Wto Sty 09, 2018 20:55
Posty: 1
Skąd: Łódź Nowe Polesie N2P

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 21:15    Temat postu: Re: Zmiana administratora

Witam

Jestem przekonany że coś tu jest nie halo i nie mogę się doczekać sprawozdania za 2017 r. kiedy będę miał dokumenty rozliczeniowe za poprzedni rok.

Nie wiem kto tym biednym ludziom wmówił że trzeba płacić za wymianę wodomierzy z własnej kieszeni i to na 10 rat. kiedy można było je legalizować bądź też firma zakładająca te wodomierze mogła je wziąć w dzierżawę. Niestety umowy nie widać na stronie Administratora a szkoda Smile

Mam wątpliwości również co do podgrzania wody na budynku bo 25 zł za 1 m2 wydaje mi się lekką przesadą gdzie na innych wspólnotach koszt podgrzanej wody wynosi 17 zł za 1 m2.

Administracji chcących zarządzać takimi wspólnotami jest bardzo dużo i z miłą chęcią będę apelował na najbliższym spotkaniu o zmianę Administracji w dużo milszej i przyjaznej atmosferze. Gdzie słucha się głosu właściciela a zarząd nie wmawia ludziom głupot.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama