portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » NP3 51B a nocne harce
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

NP3 51B a nocne harce

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
shoqnp 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Pią Kwi 04, 2014 8:23
Posty: 8
Skąd: Lodz

PostWysłany: Śro Mar 15, 2017 13:07    Temat postu: NP3 51B a nocne harce

Mam wrażenie, że pewni sąsiedzi z 51B bardzo lubią nocne zabawy w sypialni (czasami tygodniowy maraton), co w samo w sobie jest ok, ale między 23 a 4 można w sumie trochę ciszej...
Pytanie jest czy ktoś jeszcze ma podobny problem czy może to tylko u nas tak słychać Wink
gruby_i_lysy 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lut 18, 2016 23:43
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 1:21    Temat postu: Re: NP3 51B a nocne harce

Nie wiem, czemu ma służyć taki post. Rozumiem, że to może trochę przeszkadzać, ale czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby taktowne zwrócenie uwagi kłopotliwym sąsiadom. Myślę, że wywlekanie takiej sprawy na forum, jest mocno niestosowne. Przede wszystkim jednak, może być kompletnie nieskuteczne. Czy Pan shoqnp ma pewność, że opisywani mieszkańcy w ogóle korzystają z dobrodziejstw internetu i odwiedzają regularnie forum NP?
Kiedyś uśmiałem się setnie czytając forumową wymianę zdań pomiędzy sąsiadami.
Pierwszy (Pan z pierwszego piętra) narzekał, na mieszkańca parteru, że ten uprzykrza mu życie dymem z grilla, na co ten drugi mu odpowiedział, że bardzo przeprasza, że nie zdawał sobie sprawy, że to może być taki problem i obiecał zaprzestać kulinarnych eksperymentów spod znaku karkówki i kiełbasy. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że odpowiedź sąsiada z parteru, napisana była rok po skardze sąsiada z piętra wyżej. Smile Ten zamiast zwyczajnie, jak człowiek porozmawiać z miłośnikiem grilla, wędził się całe lato w dymie lub z zamykał okna i kisił się w mieszkaniu, a swoje niezadowolenie uzewnętrzniał wylewając żale na forum.
Ludzie! Rozmawiajcie ze sobą. Wszyscy mamy różne upodobania, przyzwyczajenia i poziom tolerancji. Jeden lubi jak mu cyganie grają, inny jak mu buty śmierdzą. To normalne, ale żyjemy razem, powinniśmy jakoś się dogadywać.
shoqnp 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Pią Kwi 04, 2014 8:23
Posty: 8
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 19:13    Temat postu: Re: NP3 51B a nocne harce

Witam, w sumie ma to sens Smile Ale niestety problem jest taki, że nie wiem, którzy to sąsiedzi, a nie chciałbym chodzić po wszystkich Wink
Bardziej chodziło mi o to czy jest tu ktoś z 51B, kto też ma taki problem czy to tylko specyficzne dla mojego kąta.
gruby_i_lysy 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lut 18, 2016 23:43
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 23:53    Temat postu: Re: NP3 51B a nocne harce

A jeśli tak, to zwracam honor. Wypada mi tylko przeprosić pana Shownp i pogratulować kondycji sąsiadom. I pozazdrościć, że mają w domu tak najarane, że aż w oczy gryzie. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=4arBeIKJWzQ
truder 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Kwi 04, 2017 15:23
Posty: 4
Skąd: Łódź-Bałuty

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 15:34    Temat postu: Re: NP3 51B a nocne harce

Moja sąsiadka śpiewa, tzn jej się tak wydaję bo ogólnie to wyje niemiłosiernie, nie wiem co lepsze w tej sytuacji Very Happy
Bez_Nazwy 
   

Początkujacy


Wiek: 29
Dołączył: Nie Sty 15, 2017 10:48
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 05, 2017 23:05    Temat postu: Re: NP3 51B a nocne harce

"ALTERNATYWY 4" ; D
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama