portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Pilot do szlabanów
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pilot do szlabanów

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ReniferLopez 
   

Zaglądajacy


Wiek: 28
Dołączył: Nie Lis 06, 2016 10:46
Posty: 15
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 11:03    Temat postu: Pilot do szlabanów

Jeżeli temat już był i go przegapiłam, to przepraszam.
Mam pytanie odnośnie pilotów do szlabanów i garaży. czy wszyscy posiadają takie same (okrągłe z czterema okrągłymi przyciskami) i czy da się jakoś wymienić na innego kształtu.
Być może to błahostka, ale trochę mi niewygodnie obsługiwać te malutkie guziczki (szczególnie w rękawiczkach). Dodatkowo wydaje mi się, że działają nie tak skutecznie, jak powinny. Muszę podjechać bardzo blisko i zdarzyło mi się już, że szlaban zamknął mi się na masce samochodu, kiedy wyjeżdżałam z osiedla i zgodnie ze znakiem musiałam ustąpić pierwszeństwa autku wjeżdżającemu.
Niedawno się wprowadziłam i pewnie wkrótce i tak będę musiała dokupić jakiś drugi zapasowy, stąd mój post.
patrze.i.widze 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 29, 2015 20:53
Posty: 51
Skąd: Łódź-Polesie-Pienista

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 18:56    Temat postu: Re: Pilot do szlabanów

Typ pilota mamy wszyscy ten sam, NICE z 4 przyciskami. Przy miejscach zewnętrznych pilot zestrojony jest tylko na szlabany, czyli pierwsze dwa przyciski.
Działają różne to prawda, warto na pewno zmienić baterię bo skoro mieszka Pani od niedawna to otrzymany przez Panią pilot pewnie już ze 2 lata leżał w kartonie i bateria mimo wszystko siada.
Wymiany pilotów na inne raczej nikt nie przewiduje, podobno można dokupić coś a'la zamiennik.

Zamykanie szlabanu przed maską się zdarza jak najbardziej.
panna.natalia 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Śro Gru 28, 2016 10:51
Posty: 6
Skąd: Łódź, Łódzkie

PostWysłany: Śro Gru 28, 2016 11:08    Temat postu: Re: Pilot do szlabanów

Te piloty są bardzo niewygodne. Sama mam tylko jeden, ale zbieram się już od jakiegoś czasu do tego, żeby dokupić jakiś zapasowy i tak właśnie myślałam, żeby ten drugi pilot był bardziej nadający się do obsługiwania w rękawiczkach.
emmosito 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Sty 25, 2017 11:47
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 12:08    Temat postu: Re: Pilot do szlabanów

Ja dokupiłam drugi i faktycznie działa dużo lepiej, więc faktycznie w pierwszym trzeba pewnie wymienić baterię.
Smutas 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Paź 31, 2014 21:23
Posty: 51
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 13:36    Temat postu: Re: Pilot do szlabanów

Drodzy sąsiedzi, nie wiecie przypadkiem, czy np. takim pilotem:
http://allegro.pl/pilot-samokopiujacy-uniwersalny-do-bramy-alarmu-fv-i6176189500.html
można sobie skopiować oryginalny pilot Nice?
Piotrek_NP3 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Pon Paź 12, 2015 15:13
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 14:49    Temat postu: Re: Pilot do szlabanów

Cytując allegro:

UWAGA! Pilot nie działa z bramą CAME, NICE, FAAC

masz taką bramę nie kupuj!
Smutas 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Paź 31, 2014 21:23
Posty: 51
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 13:35    Temat postu: Re: Pilot do szlabanów

Lol, ślepy jestem. Doczytałem trochę o tym NICE i rzeczywiście tego naszego nie da się łatwo skopiować, no trudno Wink.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama