portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Źle działająca poczta
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Źle działająca poczta

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 13:34    Temat postu: Re: Źle działająca poczta

Byłem osobiście 3x i pisałem kolejne kilka. I z tego co wiem, jest trochę takich osób. Nic nie działa.
hanibal 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Wrz 24, 2013 23:33
Posty: 17
Skąd: lodz

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 18:58    Temat postu: Re: Źle działająca poczta

Z pocztą znowu jest problem. Tym razem listonosz wpisał na awizo inną datę (kilka dni wcześniejszą) niż data umieszczenia awizo w skrzynce. Co uważam za ewidentne fałszowanie dokumentów, tym bardziej, że korespondencja ma charakter urzędowy i daty mają znaczenie. Ciekawe czy poczta to zgłoszenie też oleje.
adamldz 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sie 20, 2015 11:47
Posty: 23
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 9:45    Temat postu: Re: Źle działająca poczta

W zeszłym tygodniu do żony przyszły 2 listy, jeden z PGE nadany w grudniu, a drugi nadany we WRZEŚNIU! Przesyłki z aliexpresa z Singapuru dochodzą szybciej ;/
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama