portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Czy ktoś poleci dobry gabinet protetyczny w Łodzi
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Czy ktoś poleci dobry gabinet protetyczny w Łodzi

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kpetko 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pią Paź 17, 2014 11:18
Posty: 356
Skąd: Brak

PostWysłany: Śro Gru 16, 2015 12:25    Temat postu: Czy ktoś poleci dobry gabinet protetyczny w Łodzi

Tak jak w pytaniu.Szukam obecnie kogoś z dużym doświadczeniem w zakresie protetyki oraz z przystępnymi cenami. Czy mogę liczyć tutaj na polecenia?
thecichy 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Maj 10, 2015 12:24
Posty: 14
Skąd: Łódź - Nowe Polesie IIIB

PostWysłany: Śro Gru 16, 2015 21:01    Temat postu: Re: Czy ktoś poleci dobry gabinet protetyczny w Łodzi

Witam,

Mogę bardzo polecić gabinet http://dentalestetica.pl
Może cenowo nie jest najbardziej konkurencyjny ale jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie a w tym aspekcie oszczędzanie nie przyniesie nic dobrego. Mój przykład "z życia": zwiedziłem kilka gabinetów z problemem pękających uzupełnień mojej dwójki do czasu kiedy trafiłem do p. dr Koziarskiej-Czechowskiej, gdzie idealnie zaimplementowano mi trwałe włókno szklane i ząb jak nowy a minęło już kilka ładnych lat Smile

Pozdrawiam!
Naska11 
   

Forumowicz


Wiek: 30
Dołączył: Czw Lis 13, 2014 12:18
Posty: 142
Skąd: Stąd i stamtąd :)

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 7:02    Temat postu: Re: Czy ktoś poleci dobry gabinet protetyczny w Łodzi

Ja równiez jestem zdania, że nie ma sensu oszczędzać. Nie na stomatologu. Możesz oszczędzać na innych rzeczach ale jak pożałujesz w tej dziedzinie to nie przyniesie Ci to nic dobrego bo w przyszłości i tak będziesz musiał dopłacić...

Mogę CI polecić gabinet stomatologiczny na ulicy Złotno. Pracują tam świetni stomatolodzy z dużym doświadczeniem. Na stronie masz kontakt: http://www.medycynaistomatologia.pl/protetyka-lodz.html - radzę zapisać się z wyprzedzeniem bo często mają wielu pacjentów. A i również odwiedzialm bardzo wiele gabinetów zanim do nich trafiłam.Nie miałam wcześniej szczęścia. Ten gabinet poleciła mi dobra znajoma, ktora się u nich leczyła.
gosc67679 
   

Nowy na forum


Wiek: 51
Dołączył: Nie Lut 09, 2020 14:39
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 14:43    Temat postu: Re: Czy ktoś poleci dobry gabinet protetyczny w Łodzi

Protezy członka, dildo wibratory wszystko zakupisz w Łodzi w tym sklepie sex shop https://sex-shop-lodz.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama