portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Progresline - Wasze opinie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Progresline - Wasze opinie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 9:51    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Hyhy


Progressline opinie.png

Progressline opinie.png


hanibal 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Wrz 24, 2013 23:33
Posty: 17
Skąd: lodz

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 21:04    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Progresline słabo sprawdza się z rozwiązywanie zgłaszanych spraw. Za przykład podam zgłoszenia dotyczące czystości na klatkach schodowych, gdzie po pracach remontowych podłogi nadal nie są doczyszczone już 3 miesiąc. Jedyna widoczna reakcja Progresline to odpowiedź na maila, że zajmą się sprawą, ale kolejny miesiąc jest bez rezultatu. Sad
DamianNP2 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Czw Cze 20, 2013 13:30
Posty: 32
Skąd: NP 2

PostWysłany: Śro Sie 26, 2015 14:23    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Trochę wałek poszedł Very Happy
Dobrusia 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Śro Lip 15, 2015 13:07
Posty: 7
Skąd: Ggańsk

PostWysłany: Śro Paź 07, 2015 15:56    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

My, jako wspólnota, jesteśmy zadowoleni z firmy Progresline. Są solidni i kompetentni, myślę, że warto im zaufać.
bafflo 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Sob Gru 20, 2014 14:02
Posty: 60
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 20:26    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Jak tam Szanowni sąsiedzi?? Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z Progresline??
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 15:58    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Jest trochę lepiej, ale mam wrażenie, że to wynika z faktu pracy naszego zarządu Wink
Obiektywna100 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Mar 13, 2017 10:54
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŻ

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 10:58    Temat postu: PORAŻKA PORAŻKA - Omijajcie Progesline

Mieszkam na Bałutach na Teofilowie. Nie wiem czy to moja administracja ich wybrała , skąd się wzieli w moim bloku. Jeśli się tam dodzwonie już to panuje taki hałas jakby stado szympansów tam pracowało. Oczywiście nikt nic nie wie i przełanczanie się zaczyna. Prośba o wygenerowanie hasła żeby płacić czynsz online 2 miesiące czekania , ani loginu ani hasła nie ma.Kpina a nie firma.

LEKCEWAŻĄCE PODEJSCIE , OLEWANIE KLIENTA, zero pomocy , niedouczony kadra pracownicza.

NIE POLECAM Twisted Evil Evil or Very Mad
MoniaNP3 
   

Bywalec


Wiek: 64
Dołączył: Czw Maj 08, 2014 12:10
Posty: 29
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 12:23    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Tak jak pisze Sochers. Nasz zarząd poskramia Progressline.
annajakubiec 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Pią Lut 16, 2018 14:00
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 14:02    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Ja mam same dobre spostrzeżenia o firmie. Są bardzo rzetelni, pomocni i mają czas. Osiedle jest czyste i zadbane. Polecam!
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 14:49    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Spamer Wink może jeszcze dodasz: "Nie rozumiem skąd te Wasze krytyczne uwagi… My nie mamy żadnych problemów. Dobry kontakt, szybkie działanie. Mam zupełnie inny obraz tej samej firmy. Na pewno nie mogę powiedzieć złego słowa na Progresline."
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama