portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Progresline - Wasze opinie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Progresline - Wasze opinie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Katdeb 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Paź 23, 2014 11:56
Posty: 5
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Paź 23, 2014 12:51    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Witam Wszystkich Państwa i uprzejmie informuję, iż jako Administrator Nowego Polesie 3 polecamy do dyskusji wewnątrz wspólnotowej FORUM Mieszkańców na stronie www.e-kartoteka.pl
Zachęcamy Państwa do korzystania ze strony e-kartoteki, gdzie jest forum mieszkańców oraz gdzie załączamy wszystkie dokumenty, umowy, uchwały, zgłoszenia w ramach rękojmi, protokoły i scany dokumentów wspólnoty.
Na tej stronie na bieżąco odpowiadam na Państwa wątpliwości i zgłoszenia.
Zwracam się z prośbą aby autorzy wpisów sprawdzili czy są zapisani do naszej bazy mailowej – wtedy na bieżąco otrzymują Państwo wszystkie informacje o tym co się dzieje na osiedlu, mają możliwość odnieść się na bieżąco do prowadzonych działań w części wspólnej nieruchomości.
Zapraszamy do częstego korzystania z portalu e-kartoteka, z którego korzystają Właściciele lokali osiedla Nowe Polesie 3.
Na portalu publicznym nie możemy publikować żadnych dokumentów i informacji dotyczących spraw Wspólnoty.
Jednocześnie zapraszam na dyżury Administratora które odbywają się w środy 17.30-18.30 oraz w piątki 8.45-9.30

Katarzyna Dębska-Andrysiak
progresline 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Paź 24, 2014 19:33
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 19:50    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Witam Wszystkich Państwa i uprzejmie informuję, iż jako Administrator Nowego Polesie 3 polecamy do dyskusji wewnątrz wspólnotowej FORUM Mieszkańców na stronie www.e-kartoteka.pl
Zachęcamy Państwa do korzystania ze strony e-kartoteki, gdzie jest forum mieszkańców oraz gdzie załączamy wszystkie dokumenty, umowy, uchwały, zgłoszenia w ramach rękojmi, protokoły i scany dokumentów wspólnoty.
Na tej stronie na bieżąco odpowiadam na Państwa wątpliwości i zgłoszenia.
Zwracam się z prośbą aby autorzy wpisów sprawdzili czy są zapisani do naszej bazy mailowej – wtedy na bieżąco otrzymują Państwo wszystkie informacje o tym co się dzieje na osiedlu, mają możliwość odnieść się na bieżąco do prowadzonych działań w części wspólnej nieruchomości.
Zapraszamy do częstego korzystania z portalu e-kartoteka, z którego korzystają Właściciele lokali osiedla Nowe Polesie 3.
Na portalu publicznym nie możemy publikować żadnych dokumentów i informacji dotyczących spraw Wspólnoty.
Jednocześnie zapraszam na dyżury Administratora które odbywają się w środy 17.30-18.30 oraz w piątki 8.45-9.30
MrGrenn 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Paź 29, 2014 14:27
Posty: 3
Skąd: Łódź - Widzew

PostWysłany: Śro Lis 12, 2014 14:14    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Progresline to już nasz trzeci administrator i muszę Wam powiedzieć, że jesteśmy z nim od ponad dwóch lat i jest (od pukać) na prawdę w porządku. ,,Molochy'' typu gestor etc. odradzam, nowe wspólnoty traktują jako kolejna cyferka w ilości, w ogóle nie przekłada się to na jakość. Wobec ogromu wspólnot, jakie mają, nie interesują się indywidualnie klientem. Tymczasem tu mamy świetnego, profesjonalnego administratora, który ogarnia wszystkie sprawy. A co najważniejsze, pierwsza firma, która jest uczciwa, przynajmniej tak się wydaje. Średnia firma pod względem wielkości - kompleksowa obsługa (prawna, księgowa, kartoteka właściciela online) za rozsądną cenę.
marian78 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Pon Lip 14, 2014 13:10
Posty: 3
Skąd: Łódź - Widzew

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 10:00    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Ciężko dziś o dobrego zarządcę nieruchomości. Na progresline nie mogę narzekać i oby sytuacja się nie zmieniła. Jest z nimi kontakt co mnie bardzo cieszy bo poprzednicy nie raczyli nawet odbierać telefonów a o mailach nie wspomnę.
robton44 
   

Nowy na forum


Wiek: 47
Dołączył: Pon Lis 24, 2014 9:11
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 14:37    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Progresline to już nasz trzeci administrator. Zarządzają u dopiero od 5 miesięcy i jak na razie wszystko jest (od pukać) na prawdę w porządku. ,Molochy' typu gestor etc. odradzam, nowe wspólnoty traktują jako kolejna cyferka w ilości, w ogóle nie przekłada się to na jakość.
TuMichal 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Sob Mar 08, 2014 13:36
Posty: 144
Skąd: Łódź, NPIII

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 16:56    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

W przypadku 3 ostatnich wypowiedzi mamy najprawdopodobniej do czynienia z prowokacją albo żenująco niskim poziomem sponsorowanego marketingu...

MrGrenn napisał:
Progresline to już nasz trzeci administrator i muszę Wam powiedzieć, że jesteśmy z nim od ponad dwóch lat i jest (od pukać) na prawdę w porządku. ,,Molochy'' typu gestor etc. odradzam, nowe wspólnoty traktują jako kolejna cyferka w ilości, w ogóle nie przekłada się to na jakość...


robton44 napisał:
Progresline to już nasz trzeci administrator. Zarządzają u dopiero od 5 miesięcy i jak na razie wszystko jest (od pukać) na prawdę w porządku. ,Molochy' typu gestor etc. odradzam, nowe wspólnoty traktują jako kolejna cyferka w ilości, w ogóle nie przekłada się to na jakość.


marian78 napisał:
Ciężko dziś o dobrego zarządcę nieruchomości. Na progresline nie mogę narzekać i oby sytuacja się nie zmieniła. Jest z nimi kontakt co mnie bardzo cieszy bo poprzednicy nie raczyli nawet odbierać telefonów a o mailach nie wspomnę.


Użytkownik marian78 - skąd? "Łódź - Widzew" dokładnie jak MrGrenn. Każdy z loginów po 3 wypowiedzi wykonane tego samego dnia, na temat, który mógłby napisać każdy...
Arremsh 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Sty 13, 2015 13:47
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 13:58    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Słuszne spostrzeżenie!
_________________
Moje blogi o Dworcu Łódź Fabryczna i EC1.
Autochthon 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Lut 21, 2013 20:16
Posty: 50
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 21:21    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Tia... Mieszkancy Widzewa uprzejmie ratuja nas przed zmiana administracji...
adzikkk 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Gru 10, 2013 17:46
Posty: 21
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Maj 06, 2015 21:52    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Czy pani Kasia ma w zwyczaju odpisywać na maile? Bo nie wiem czy to powszechna taktyka, że każdy mail zostaje bez odpowiedzi czy tylko ja jestem olewana? Smile
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 9:04    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Czasem-> rzadko, niejednokrotnie po kilku ponagleniach Rolling Eyes

Proponuję schemat postępowania mail, 48h oczekiwania i telefon w sprawie maila Smile
retkinianin 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Cze 18, 2014 13:20
Posty: 7
Skąd: Łódź, NP3

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 15:06    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

W moim przypadku czas odpowiedzi na e-mail wyniósł prawie 2 miesiące. Nie wykonywałem jednak żadnych telefonów w celu ponaglenia.
Milosz888 
   

Nowy na forum


Wiek: 61
Dołączył: Czw Cze 18, 2015 14:53
Posty: 1
Skąd: łódź

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 14:55    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Nie rozumiem skąd te Wasze krytyczne uwagi… My nie mamy żadnych problemów. Dobry kontakt, szybkie działanie. Mam zupełnie inny obraz tej samej firmy. Na pewno nie mogę powiedzieć złego słowa na Progresline.
thecichy 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Maj 10, 2015 12:24
Posty: 14
Skąd: Łódź - Nowe Polesie IIIB

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 8:05    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Witam,

Ja również nie potwierdzam negatywnych opinii na temat ProgresLine. W moim przypadku, na każdy e-mail w sprawie opłat czy dokumentów jest szybka odpowiedź a kontakt z administratorem (p. Kasią) jest bardzo dobry.
Jako "beneficjent" jestem zadowolony Smile
sochers 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 22, 2013 12:33
Posty: 193
Skąd: Łódź, NP3, bud J :)

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 13:58    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Miłosz, 1 post i od razu w obronie Progresline Smile super, zobaczymy czy się jeszcze pojawisz Twisted Evil

A co do kontaktu z Panią Kasią - @thecichy - skoro Tobie odopowiada, to może ją w takim razie poproś o protokoły z dwóch ostatnich zebrań wspólnoty NP3 - bo ja ją proszę mailowo od bodajże 4 miesięcy, ponawiam, i proszę i nic Very Happy chociaż może nie proś - bo Ci przestanie odpowiadać Very Happy

Na e-kartoece jest tylko ten z maja zeszłego roku, a w międzyczasie odbyły się dwa zebrania, w tym na jesiennym wspólnota podjęła decyzję, żeby spotykać się częściej (co 3 m-ce), tylko ciężko się na to powołać, bo protokolantka "trochę' zwleka z udostępnieniem protokołów Wink i jakoś ten termin kwartalny się rozmył Rolling Eyes
Ewelina007 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Lip 08, 2015 13:11
Posty: 1
Skąd: Łodź

PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 13:14    Temat postu: Re: Progresline - Wasze opinie

Nie rozumiem skąd te Wasze krytyczne uwagi… My nie mamy żadnych problemów. Dobry kontakt, szybkie działanie. Mam zupełnie inny obraz tej samej firmy. Na pewno nie mogę powiedzieć złego słowa na Progresline.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama