portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Nowe Polesie - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Polesie - sprawy osiedlowe » Forum » Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
bloknp 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Sty 19, 2013 8:36
Posty: 29
Skąd: Łódź-NowePolesie

PostWysłany: Sob Lip 09, 2016 0:11    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

to samo na NP1 - smród makabryczny o tej samej porze
GabinetT 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Paź 23, 2016 7:38
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Gru 25, 2016 18:14    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

JAK DŁUGO MOŻNA TO TOLEROWAĆ???
Śmierdzi (a nawet określiłbym to gorzej) od kilku dni non stop.
Czy naprawdę nie ma siły, żeby tych z sortowni czegoś nauczyć??
Lunapark źle to głosowanie, ale ten smród jest jeszcze gorszy!!
Niech zrobią ten Lunapark tutaj, lotnisko już wita przylatujących świetnym zapachem miasta Łodzi, wystarczy wyjść przed terminal.
To może i lunapark będzie świetną atrakcją w takiej lokalizacji.
panna.natalia 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Śro Gru 28, 2016 10:51
Posty: 6
Skąd: Łódź, Łódzkie

PostWysłany: Śro Gru 28, 2016 11:02    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Mieszkam tu już jakiś czas i mam wrażenie że odór nie jest już tak bardzo wyczuwalny. Nie wiem czy coś się w tej kwestii zmieniło czy po prostu ja już się do tego zapachu przyzwyczaiłam, ale jest dużo lepiej.
sybaryta 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Wto Mar 28, 2017 23:54
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 0:09    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Drodzy sąsiedzi.
Od pewnego czasu wróciły fetory na nasze osiedle, np. dzisiaj na IIIB wieczorem śmierdziało. Wiecie czy coś się dzieje w tej sprawie?
Mistszu 
   

Początkujacy


Wiek: 48
Dołączył: Nie Mar 05, 2017 22:18
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Mar 29, 2017 18:46    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Tenże smród co ciekawe jest "powtarzalny", czyli śmierdzi tak samo co jakiś czas. Zagadką jest co tak naprawdę jest składowane w sortowni odpadów. Kiedyś zarząd tego przybytku tłumaczył się, zawodnością sprzętu który neutralizuje ten zapach - czy to jest prawda, nie wiem. Wiadome jednak jest to, że w każdym normalnym cywilizowanym kraju taki obiekt już byłby zlikwidowany. W Polsce jak to w Polsce, wszyscy mają wszystko gdzieś i zazwyczaj tak jest do momentu gdy komuś coś się stanie - zazwyczaj potem nie ma winnych. Nie wiadomo co się dzieje w sortowni, nie wiadomo również ile i czego tam złożono. Będzie płacz, gdy przez czyjąś chciwość i głupotę zatruje się pół Retkini. Czy, aby nie przyszedł czas, by w końcu zainteresować tym problemem kogoś z magistratu?
Cirilla 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Maj 24, 2021 11:52
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 12:01    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Dzień dobry, czy na osiedlu nadal występuje problem z fetorem?
Jestem zainteresowana kupnem mieszkania w tej okolicy - stąd moje pytanie.
GlitterNGold 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 05, 2021 11:24
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sie 05, 2021 11:34    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Ponawiam temat nieprzyjemnych zapachów na osiedlu. Rozważam zakup mieszkania w tej okolicy, jednak wpisy o woni z sortowni są dość niepokojące. Widzę, że walka z problemem ciągnie się już w zasadzie latami. Czy coś zadziałano w tym temacie ostatecznie? Czy składowisko balastu i sortownia nadal uprzykrzają życie w tej części Retkini?
maciekk123 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Pon Mar 15, 2021 14:38
Posty: 3
Skąd: Nowe Polesie

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 15:42    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Mieszkam od strony Policji w NPIII. Czasem jest jakiś smród, jednak bardzo sporadycznie. Teraz w wakacje w ogóle nie ma smrodu, chociaż okna i balkon są otwarte 24h. Na wiosnę zaobserwowałem, że raz na jakiś czas faktycznie coś się niesie.

Może mieszkańcy innych bloków są bardziej narażeni? Na przykład ze względu na bezpośrednią ekspozycje na składowisko kiedy wieje. Może są też jakieś inne czynniki, nie wiem.

Ja w każdym razie tego problemu nie odczuwam, ale zapewne on jest, skoro tyle się o nim piszę. Najlepiej zagadać do bezpośrednich sąsiadów i zapytać.
GlitterNGold 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 05, 2021 11:24
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 13, 2021 12:10    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

maciekk123 napisał:
Mieszkam od strony Policji w NPIII. Czasem jest jakiś smród, jednak bardzo sporadycznie. Teraz w wakacje w ogóle nie ma smrodu, chociaż okna i balkon są otwarte 24h. Na wiosnę zaobserwowałem, że raz na jakiś czas faktycznie coś się niesie.

Może mieszkańcy innych bloków są bardziej narażeni? Na przykład ze względu na bezpośrednią ekspozycje na składowisko kiedy wieje. Może są też jakieś inne czynniki, nie wiem.

Ja w każdym razie tego problemu nie odczuwam, ale zapewne on jest, skoro tyle się o nim piszę. Najlepiej zagadać do bezpośrednich sąsiadów i zapytać.


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Gdyby ktoś jeszcze chciał się podzielić swoją opinią na ten temat, będę wdzięczna.
qubiak 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 08, 2013 20:52
Posty: 52
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 10:12    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Też mieszkam na NPIII od strony policji. Od 2013 roku. Na początku był problem z fetorem. Z tego co wiem jakiś palnik plazmowy wypalający resztki gazów przy sprzyjającej wilgotności i ciśnieniu potrafił gasnąć. U mnie było to lekko odczuwalne ale na przystanku ciężko było wystać. Od jakiegoś czasu problem ustal. Czasem coś oczywiście zaleci ale to podczas nawożenia pól gdy śmierdzi w całej Łodzi (na Piotrkowskiej też kiedyś czułem jak tam pracowałem). Aktualnie, moim zdaniem, można powiedzieć że smród z sortowni odpadów został wyeliminowany.
Masert 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 26, 2018 11:19
Posty: 3
Skąd: Warszawy

PostWysłany: Pią Lis 24, 2023 9:46    Temat postu: Re: Bardzo intensywny fetor na całym osiedlu!

Firma EfektDDD https://efektddd.pl/oferta oferuje usługi Deratyzacja, dezynsekcja i dezynfekcja, szczególnie deratyzacji, czyli zwalczania gryzoni, takich jak myszy czy szczury. Dzięki skutecznej deratyzacji można uniknąć szkód, jakie mogą wyrządzić gryzonie w domach, magazynach, halach produkcyjnych czy w innych miejscach. Firma działa na terenie w województwach Małopolskim i Śląskim
Odpowiedz do tematu Strona 10 z 10 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama